باربری تهران

حمل اثاثیه و اسباب کشی تضمینی

بهترین خدمات اسباب کشی را با ما تجربه کنید

باربری تهران

باربری تهران با بیش از چندین سال فعالیت در زمینه خدمات باربری و حمل اثاثیه، به صورت تمام وقت و 24 ساعته آماده خدمت رسانی بهش ما عزیزان می‌باشد.

بهترین خدمات باربری را از ما بخواهید

شعبه شمال باربری تهران
شعبه غرب باربری تهران
شعبه مرکز باربری تهران
شعبه شرق باربری تهران

باربری تهران شعبه زعفرانیه با ارائه کلیه خدمات حمل اثاثیه و باربری در محدوده زعفرانیه در خدمت شما همشهریان عزیز می باشد. کلیه خدمات اسباب کشی در منطقه زعفرانیه با رعایت اصول ایمنی و با به کارگیری کادری مجرب انجام می گیرد.
بسته بندی اثاثیه در باربری زعفرانیه
در باربری زعفرانیه، تمامی لوازم حساس قبل از جابجایی به صورت استاندارد و صحیح بسته بندی می شوند تا در طول جابجایی دچار آسیب نشوند. بسته بندی وسایل و اثاثیه با استفاده از ضربه گیر و کارتن های چندلایه و محکم به شیوه کاملا نوین و حرفه ای انجام می شود.
حمل وسایل سنگین و گران قیمت:
در باربری زعفرانیه نیروی متخصص با استفاده از دستگاه های بروز در حوزه حمل لوازم جهت حمل بارهای سنگین از جمله انواع گاوصندوق، پیانو، یخچال های ساید بای ساید و … اقدام می‌کنند. تمامی موارد فوق به صورت کاملا حرفه ای و بدون کوچکترین آسیبی جابه جا می شوند.
جابجایی گل و گیاهان آپارتمانی:
یکی دیگر از مواردی که همیشه باعث نگرانی افراد در حین اسباب کشی می شود جابجایی گل و گیاهان آپارتمانی است. این مورد در باربری زعفرانیه به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می شود. و به شما تضمین می دهیم که تمامی گل و گیاهان موجود در سلامت کامل جابه جا می شوند.

22297582